Дом 5 комнат 760 м² Koinoteta Agiou Tychona, Кипр

Кипр, Koinoteta Agiou Tychona
$6,38 млн
НДС
$8,396/м²
;
In CRM: 86098738
ID объявления на сайте или в CRM компании
Дата обновления: 20.05.2026

• Адрес
    Amathus Avenue, 126

Характеристики объекта

Параметры здания

  • Количество этажей
    Количество этажей
    3
  • Количество комнат
    Количество комнат
    5
  • Количество спален
    Количество спален
    5
  • Количество ванных
    Количество ванных
    6
  • Общая площадь
    Общая площадь
    760 м²
  • Жилая площадь
    Жилая площадь
    760 м²

Описание

Разположена на възвишение само на 300 метра от морето, тази вила е изключителен имот, който дава ново определение на луксозния живот на брега на Лимасол. Разположена в един от най-престижните жилищни райони, тази забележителна вила с пет спални съчетава уединение, архитектурна елегантност и безпрепятствена панорамна гледка към Средиземно море. С обща покрита площ от 760 m², вилата е напълно самостоятелна резиденция, пригодена за взискателни собственици на жилища, които ценят пространството, стила и изтънчеността. Изключителната ѝ позиция на върха на хълма гарантира целогодишни залези и прохладен морски бриз, а близостта ѝ до плажа, петзвездни хотели, гурме ресторанти и частни училища предлага всяко удобство на прага ви. Вътре вилата разполага с пет просторни спални и пет луксозни бани, както и с обширни дневни зони с отворен план, стъклени панели от пода до тавана и първокласни материали навсякъде. От подовото отопление до климатичните системи VRV - всеки детайл е проектиран за комфорт и модерен живот. На открито красиво оформените градини обграждат впечатляващ басейн с безкраен ръб, създавайки частен оазис с широка гледка към морето. Многобройните покрити веранди и тераси за забавление се възползват максимално от естествената среда и климата. Основни акценти: - Превъзходно местоположение само на 300 м от морето - 5 спални, 5 бани - 760 m² покрита жилищна площ - Озеленена градина и частен инфинити басейн - Елегантни интериорни облицовки и панорамно остъкляване - Функции за интелигентен дом и енергоефективни системи Цената е с включен ДДС. Вилата се предлага като оф-план проект. Рег. No: 1315 | Lic. No: 368/E