Квартира 2 комнаты 89 м² Гермасойя, Кипр

Гермасойя, Кипр
$534,029
$5,987/м²
;
In CRM: 86842762
ID объявления на сайте или в CRM компании
Дата обновления: 14.05.2026

Цена за м²
    $5,987/м²
  • Этаж
    Этаж
    3
  • Количество комнат
    Количество комнат
    2
  • Количество спален
    Количество спален
    2
  • Общая площадь
    Общая площадь
    89 м²

Параметры здания

  • Количество этажей
    Количество этажей
    4

Описание

Колекция от изискани, съвременни и стилни апартаменти е налична като проект без разрешително в Герамасогея, Лимасол, представящ отлична възможност както за инвестиция, така и за комфортен живот. Разположен в добре установен жилищен район само на 7–8 минути от морето, проектът предлага лесен достъп до всички градски удобства. Този бутиков жилищен сграда включва само 10 единици, проектирани да съчетаят елегантност, комфорт и практичност. Високото му разположение осигурява спокоен жилищен атмосферен, като същевременно остава близо до центъра на града, училищата, магазините и главните пътища. Детайли за апартамент 301: Етаж: 3 Спални: 2 Бани: 2 Вътрешна площ: 89.2 м² Покрита веранда: 34.7 м² Складово помещение: 3 м² Обща покрита площ: 126.9 м² Клас на енергийна ефективност А, съвременен архитектурен дизайн, висококачествени материали, двоен стъклопакет алуминиеви прозорци, съвременни кухни и гардероби, предвидени за климатик, просторни тераси и функционални разпределения. Светли, добре проектирани интериори с щедри външни пространства създават модерен и комфортен начин на живот. Проектът е наличен като проект без разрешително с очаквано завършване през 2027 г. Рег. №: 1315 | Лиц. №: 368/E