Квартира 1 комната 31 м² муниципалитет Лимасол, Кипр

Кипр, муниципалитет Лимасол
$338,625
$10,923/м²
;
In CRM: 86658089
ID объявления на сайте или в CRM компании
Дата обновления: 14.05.2026

Цена за м²
    $10,923/м²
  • Этаж
    Этаж
    6
  • Количество комнат
    Количество комнат
    1
  • Количество спален
    Количество спален
    1
  • Общая площадь
    Общая площадь
    31 м²

Параметры здания

  • Количество этажей
    Количество этажей
    3

Описание

Разположен в сърцето на историческия център на Лимасол, този модерен жилищен комплекс представлява рядка възможност да се инвестира във високоефективен недвижим имот в най-динамичния градски район на града. Заобиколен от офиси, университети, търговски улици, кафенета и места за развлечения, той отговаря на нуждите на студентите, младите професионалисти и жителите на дигиталната епоха, които търсят пешеходна достъпност, удобство и динамичен градски живот. Местоположението предлага непосредствен достъп до обществения транспорт, основните услуги, Стария пазар, яхтеното пристанище на Лимасол и крайбрежната алея Молос, което го прави един от най-желаните райони за наемане в Кипър. Жителите се радват на широка гама от удобства, включително открит плувен басейн, фитнес зала, закрити и открити салони, бар на покрива, зона за барбекю, консиерж услуги, частен паркинг и професионално управление на имота. Високите тавани, интелигентните разпределения, качествените довършителни работи и енергийно ефективният дизайн повишават комфорта, като същевременно осигуряват дългосрочна издръжливост и постоянна привлекателност при отдаване под наем. Техническите характеристики включват подове от полумасивна дървесина, първокласни керамични плочки, двойно остъклени алуминиеви рамки, системи за плавно затваряне, италиански санитарен фаянс и внимателно планирани общи пространства, предназначени както за дългосрочни, така и за краткосрочни стратегии за отдаване под наем. При ограничената наличност на земя в охранителната зона на Стария град новите проекти са изключително малко, което засилва дългосрочната стойност и силната ликвидност при излизане. Наличните единици включват студия с начална цена от 249 000 евро + ДДС (36 кв. м), апартаменти с една спалня с начална цена от 319 000 евро + ДДС (47 кв. м) и жилища с две спални с начална цена от 451 000 евро + ДДС (78 кв. м), като потенциалът за възвръщаемост от наем варира от 6% до над 12% в зависимост от единицата. Този имот е извън плана, предлага потенциал за ранно поскъпване и е подкрепен от осигурено разрешение за строеж. Срокът за предаване на обекта е планиран за декември 2028 г. Подробности за Studio 602: Вътрешна площ - 31 m² Покрита веранда - 6 m² Обща покрита площ - 37 m² Гарантиран месечен наем - 1 433 евро Рег. No: 1315 | Lic. No: 368/E