6 room house 223 m² Kesterciems, Latvia

Kesterciems, Latvia, Engures pagasts
$753,111
$3,377/m²
;
Last update: 04/04/2025

Number of floors
    3
  • Rooms
    Rooms
    6
  • Total area
    Total area
    223 m²
  • Land area
    Land area
    5 300 m²

Location on the map

Kesterciems, Latvia, Engures pagasts