1 bedroom apartment 50 m², Montenegro

$174,431
VAT
$3,489/m²
;
In CRM: 83958
ID of the ad on the website or in the company’s CRM
Last update: 21/05/2026

Location

  • Address
    14 a

Property characteristics

Apartment parameters

  • Price per m²
    Price per m²
    $3,489/m²
  • Rooms
    Rooms
    1
  • Bedrooms
    Bedrooms
    1
  • Bathrooms
    Bathrooms
    1
  • Total area
    Total area
    50 m²

Description

Prodaja – Namješten jednosoban stan, 50m² | City kvart U ponudi je funkcionalan i kompletno namješten jednosoban stan površine 50m², smješten u atraktivnom dijelu City kvarta. Stan se nalazi u zgradi „Ideje“ i „Kuće Hemije“ i odlikuje se odličnim rasporedom prostorija, što ga čini idealnim kako za svakodnevni život, tako i kao sigurnu investiciju za izdavanje. Struktura stana: dnevni boravak sa trpezarijom kuhinja spavaća soba kupatilo terasa Uz stan dolazi i podrum površine 3m² na etaži -1, na trajno korišćenje.

Location on the map

Education
Healthcare
Food & Drink
Finance