House 380 m² Banya, Bulgaria

Banya, Bulgaria
$175,957
$463/m²
;
In CRM: 2070
ID of the ad on the website or in the company’s CRM
Last update: 11/04/2026

Total area
    380 m²
  • Land area
    Land area
    1 200 m²

Location on the map

Banya, Bulgaria
Education
Healthcare
Leisure