Townhouse 2 bedrooms 118 m² Canggu, Indonesia

Canggu, Indonesia
$280,000
$2,373/m²
;
Last update: 01/09/2025

The year of construction
    2024
  • Number of floors
    Number of floors
    2
  • Bedrooms
    Bedrooms
    2
  • Total area
    Total area
    118 m²
  • Living area
    Living area
    90 m²
  • Land area
    Land area
    28 m²