4 bedroom apartment 300 m² Tirana Municipality, Albania

Albania, Tirana Municipality, Tirana
$802,882
$2,676/m²
;
In CRM: 5335573
ID of the ad on the website or in the company’s CRM
Last update: 16/04/2026

Price per m²
    $2,676/m²
  • Floor
    Floor
    4
  • Rooms
    Rooms
    5
  • Bedrooms
    Bedrooms
    4
  • Bathrooms
    Bathrooms
    3
  • Total area
    Total area
    300 m²

Building parameters

  • The year of construction
    The year of construction
    2005
  • Number of floors
    Number of floors
    4

Description

Shitet apartament 4+1 ne nje nga zonat me te kerkuara te Tiranes.
Apartamenti eshte i perber nga:
4 dhoma gjumi
1 sallon i madh
1 kuzhine e vecuar
3 tualete
2 ballkone.

Orientimi i apartamentit eshte Lindje,Jug, Perendim.
Nje mundesi shume e mire banimi por dhe investimi, eshte i pershtatshem gjithashtu dhe per zyra, klinika, ApartHotel.

Per me shume informacion ju lutem me kontaktoni!

Location on the map

Albania, Tirana Municipality, Tirana
Education
Healthcare