2 bedroom apartment 72 m² Çekmeköy, Turkey

Çekmeköy, Turkey
$74,766
$1,038/m²
;
Last update: 09/09/2022

Price per m²
    $1,038/m²
  • Bedrooms
    Bedrooms
    2
  • Bathrooms
    Bathrooms
    1
  • Total area
    Total area
    72 m²