House 113 m² Rudzienski sielski Saviet, Belarus

Belarus, Rudzienski sielski Saviet
$94,900
$842/m²
;
Last update: 21/05/2026

• Address
    N9344, 42

Property characteristics

Building parameters

  • The year of construction
    The year of construction
    2024
  • Total area
    Total area
    113 m²
  • Land area
    Land area
    1 000 m²

Exterior details

Exterior features:

  • Bathhouse

Location on the map

Belarus, Rudzienski sielski Saviet