1 bedroom apartment 73 m² Burgas, Bulgaria

Bulgaria, Burgas
$254,302
VAT
$3,484/m²
;
Last update: 18/05/2026

Price per m²
    $3,484/m²
  • Floor
    Floor
    4
  • Rooms
    Rooms
    2
  • Bedrooms
    Bedrooms
    1
  • Bathrooms
    Bathrooms
    1
  • Total area
    Total area
    73 m²

Building parameters

  • The year of construction
    The year of construction
    2024
  • Number of floors
    Number of floors
    18