Apartment 68 m² Sofia, Bulgaria

Bulgaria, Sofia
$264,511
$3,899/m²
;
In CRM: 6245533
ID of the ad on the website or in the company’s CRM
Last update: 26/01/2026

• Address
    Yosif Bradati, 6 a

Property characteristics

Apartment parameters

  • Price per m²
    Price per m²
    $3,899/m²
  • Total area
    Total area
    68 m²

Description

Location on the map

Bulgaria, Sofia
Education
Healthcare
Food & Drink
Leisure