3 bedroom apartment 112 m² Torrevieja, Spain

Torrevieja, Spain
$468,334
$4,182/m²
;
Last update: 18/03/2023

Price per m²
    $4,182/m²
  • Bedrooms
    Bedrooms
    3
  • Bathrooms
    Bathrooms
    2
  • Total area
    Total area
    112 m²

Location on the map

Torrevieja, Spain
Grocery stores
Food & Drink
Transportation
Leisure