Willa 3 pokoi 120 m² San Miguel de Salinas, Hiszpania

San Miguel de Salinas, Hiszpania
$337,942
$2,816/m²
;
In CRM: 224886
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 16.03.2026

Bedrooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    120 m²

Opis

Przedstawiamy Państwu dobrze zadbaną willę w prestiżowej dzielnicy mieszkalnej Blue Lagoon, Villamartin.
Dom składa się z 3 sypialni i 2 łazienki, idealne na pobyt stały i wakacje. Jasny salon z w pełni wyposażoną kuchnią i wygodnymi sypialniami zapewniają komfort dla całej rodziny i gości.
Na pierwszym piętrze znajduje się przestronny taras do kolacji na świeżym powietrzu, a na dachu znajduje się prywatne solarium z panoramicznym widokiem na morze. Istnieje również prywatny parking i dostęp do manicure wspólnego basenu.
Położony w cichej okolicy, w pobliżu pól golfowych, plaż i całej niezbędnej infrastruktury. Willa jest idealna do spokojnego życia na Costa Blanca.