1 bedroom apartment 56 m² Trikomo, Northern Cyprus

Trikomo, Northern Cyprus, Iskele Belediyesi
$57,601
$1,029/m²
;
Last update: 09/09/2022

Price per m²
    $1,029/m²
  • Bedrooms
    Bedrooms
    1
  • Bathrooms
    Bathrooms
    1
  • Total area
    Total area
    56 m²

Interior details

Appliances:

  • TV

Interior Features:

  • Furnitured

Location on the map

Trikomo, Northern Cyprus, Iskele Belediyesi