2 bedroom apartment 65 m² Famagusta District, Cyprus

Cyprus
$51,841
$798/m²
;
Last update: 09/09/2022

Price per m²
    $798/m²
  • Bedrooms
    Bedrooms
    2
  • Bathrooms
    Bathrooms
    1
  • Total area
    Total area
    65 m²