3 bedroom villa 285 m² Gignese, Italy

Gignese, Nocco, Italy
$725,582
$2,546/m²
;
Last update: 09/03/2026

Bedrooms
    3
  • Bathrooms
    Bathrooms
    3
  • Total area
    Total area
    285 m²
  • Land area
    Land area
    4 000 m²