2 bedroom apartment 94 m² Tbilisi, Georgia

Georgia, Tbilisi
$167,000
$1,777/m²
;
Last update: 03/12/2024

Location

  • Country
    Georgia
  • City
    Tbilisi
  • Address
    Dolabauri 3rd Gorge, 61
  • Metro
    300 Aragveli (~ 600 m)
  • Metro
    Isani (~ 700 m)

Property characteristics

Apartment parameters

  • Price per m²
    Price per m²
    $1,777/m²
  • Floor
    Floor
    5
  • Rooms
    Rooms
    3
  • Bedrooms
    Bedrooms
    2
  • Bathrooms
    Bathrooms
    1
  • Total area
    Total area
    94 m²

Building parameters

  • Number of floors
    Number of floors
    22

Description

00995557100075
for sale
isani navtlughi str. archi D block
94 m²
2 bedrooms
5/22 floor
167 000 $ 
99419

Location on the map

Georgia, Tbilisi
Education
Healthcare