€432,522
Opcje wykończenia Gotowe
Rok realizacji 2028
Liczba kondygnacji 6
Nowy kompleks mieszkaniowy Ocean Star w Rashid Yachts & Przystań! Mieszkania do zamieszkania, odsprzedaży i wynajmu! Rentowność - od 10% w $! Udostępnimy katalog inwestorski! Nieoprocentowane raty! Termin płatności - 3 kwartały. 2028 Infrastruktura: ogrody, siłownia, plac zabaw dla dzieci, 500-metrowy basen w kształcie kanału, promenada, infrastruktura sportowa i przychodnia lekarska. Lokalizacja: - 10 minut do Sheikh Zayed Road; - 15 minut do międzynarodowego lotniska w Dubaju; - 20 minut do centrum Dubaju; - 20 minut do Dubai Mall; - 20 minut do Burj Khalifa; - 20 minut do portu Dubai Creek. Plan płatności: 10% - zaliczka 80% - w budowie 10% - po zakończeniu Dostępność dostępnych apartamentów zostanie podana na zapytanie! Napisz lub zadzwoń, zorganizujemy dla Ciebie bezpieczną transakcję z deweloperem!
Agencja
DDA Real Estate
Zamknij
Proszę, powiedz mi, że znalazłeś to ogłoszenie na Realting.com
Agencja
Języki komunikacji
English, Русский, Deutsch, Ελληνικά, Español, Čeština, Français, Italiano, Türkçe, 简体中文
od
€219,063
Oferujemy umeblowane apartamenty z prywatnymi basenami. W rezydencji znajduje się basen na dachu, siłownia, dwa baseny bez krawędzi, sauna i łaźnia parowa, dwa baseny i place zabaw dla dzieci, część wypoczynkowa i miejsce do grillowania, kino plenerowe, ogród, sala zabaw centrum biznesowe, klub. Zakończenie – pierwszy kwartał 2027 r. Udogodnienia i wyposażenie w domu Urządzenia System „Inteligentny dom” Lokalizacja i pobliska infrastruktura Ulica Sheikh Zayed – 15 minut Mall of the Emirates – 20 minut Centrum Dubaju - 20 minut Centrum Dubai Mall – 20 minut Burdż Chalifa – 20 minut DIFC – 20 minut Zatoka Dubajska – 20 minut Międzynarodowe lotnisko w Dubaju – 20 minut Przystań w Dubaju – 25 minut Palma Jumeirah – 25 minut
Agencja
TRANIO
od
€6,94M
Oferujemy wille i kamienice z prywatnymi basenami i ogrodami. Niektóre domy mają bezpośredni dostęp do plaży. W rezydencji znajduje się klub plażowy, baseny i plaża, restauracje. Zakończenie – 4. kwartał 2026. Lokalizacja i pobliska infrastruktura Międzynarodowe lotnisko w Dubaju – 30 minut Mall of Emirates – 15 minut Centrum Dubaju - 25 minut
Agencja
TRANIO
Realting.com
Udać się
od
€533,459
Dubai Islands uczestniczy w największych projektach w Dubaju. Sztuczny archipelag obejmuje 5 wysp o łącznej powierzchni 17 km2 i linii brzegowej o długości 50 km. Istnieje ponad 80 hoteli i kurortów, ponad 20 km dziewiczych plaż, 9 marin, 2 pola golfowe, parki tematyczne, centra sportów wodnych i kluby plażowe. Zakończenie – 4. kwartał 2026. Lokalizacja i pobliska infrastruktura Deira - 1 km Międzynarodowe lotnisko w Dubaju - 10 km Centrum Dubaju - 25 km Centrum Dubai Mall – 15 minut Zatoka Biznesowa – 20 minut DIFC – 20 minut Palma Jumeirah – 25 minut Przystań w Dubaju – 26 minut
Agencja
TRANIO
od
€919,808
Oferujemy apartamenty premium z panoramicznym widokiem na morze, przystań i miasto. Rezydencja oferuje baseny, park, siłownię, salony, sklepy i restauracje, ogrody, boiska sportowe, miejsce do grillowania. Zakończenie - czwarty kwartał 2027 r. Lokalizacja i pobliska infrastruktura Szejk Zayed Road - 10 minut Międzynarodowy port lotniczy w Dubaju - 20 minut Śródmieście Dubaju - 22 minuty Dubai Mall i Burj Khalifa - 22 minuty Dubai Creek Harbour - 20 minut
Agencja
TRANIO
od
€596,016
Oferujemy apartamenty z przestronnymi balkonami i panoramicznym widokiem. W rezydencji znajdują się baseny dla dzieci i dorosłych, plac zabaw dla dzieci, miejsce na grilla, siłownia, trawnik i kino plenerowe, pole do minigolfa. Zakończenie – 4. kwartał 2026. Lokalizacja i pobliska infrastruktura Centrum handlowe - 1 minuta Przystań - 7 minut Plaża - 6 minut Szkoła - 10 minut Międzynarodowe lotnisko w Dubaju – 20 minut
Agencja
TRANIO
od
€589,322
Kompleks oferuje: parkingi dla każdej jednostki, basen, siłownię, basen dla dzieci ’, plac zabaw dla dzieci, boisko do uprawiania sportów, place do krokieta, ogród zen, ogród do jogi, zacienione miejsca do siedzenia, stacje do grillowania, obszary krajobrazowe, siłownia na świeżym powietrzu, tor do joggingu, korty tenisowe, gigantyczny plac gry w szachy, pokój dziecinny, meczet. Projekt zawiera różne typy jednostek: 2 sypialnie - 1321 kamienic 3 sypialnie - 156 kamienic 4 sypialnie - 290 kamienic Wyposażenie i wyposażenie w domu Prywatne balkony / tarasy według planu jednostkowego Szafki kuchenne i blaty W pełni wyłożone kafelkami łazienki, łazienki i toalety dla gości, w stosownych przypadkach Okna z podwójnymi szybami Prysznic w każdej łazience Centralna klimatyzacja Jednostki próżności i lustra Pralnia i pokojówka w niektórych kamienicach Niektóre sypialnie z prywatną łazienką Kamienice z 4 sypialniami i wewnętrzną windą (opcjonalnie) Lokalizacja i pobliska infrastruktura Projekt znajduje się w Dubailand, która oferuje charakterystyczne i współczesne kamienice mieszkalne, zapewniając cały luksusowy styl życia w pobliżu większości atrakcji Dubaju, i jest otoczony parkami, szkołami, meczety i społecznościowe wiadomości detaliczne. IMG Worlds of Adventure - 5 minut Global Village - 11 minut Uniwersytet Zayed - 11 minut Centrum handlowe Dubai Hills - 17 minut Mall of Emirates - 23 minuty
Agencja
TRANIO
od
€449,900
Oferujemy przestronne apartamenty z dużymi balkonami. W rezydencji znajdują się ogrody, siłownia, plac zabaw dla dzieci, basen, promenada, boiska sportowe, przychodnia, miejsce na grilla. Zakończenie – trzeci kwartał 2028 r. Lokalizacja i pobliska infrastruktura Nieruchomość położona jest w pobliżu szkoły i przystani. Centrum Dubaju - 20 minut Międzynarodowe lotnisko w Dubaju – 20 minut Przystań w Dubaju – 25 minut Centrum Dubai Mall – 20 minut
Agencja
TRANIO
od
€1,01M
Oferujemy wille i kamienice z basenami i ogrodami. W rezydencji znajduje się promenada, plaża i klub plażowy, przystań jachtowa, strefy wypoczynkowe, miejsce do grillowania, plac zabaw dla dzieci i boisko sportowe, siłownia. Udogodnienia i wyposażenie w domu Zabudowane szafki kuchenne i sprzęt AGD Oświetlenie LED Lokalizacja i pobliska infrastruktura Międzynarodowe lotnisko w Dubaju – 18 minut Centrum Dubaju – 26 minut Centrum Dubai Mall – 25 minut Szkoła języka angielskiego - 6 minut Szkoła międzynarodowa - 19 minut Szpital – 8 minut
Agencja
TRANIO
od
€1,19M
Rok realizacji 2027
Liczba kondygnacji 10
Apartament w elitarnym kompleksie Clearpoint w ośrodku Rashid Yachts & Przystań! Apartamenty świetnie nadają się do zamieszkania, odsprzedaży i wynajmu (ROI - 4%)! Dochód z odsprzedaży - od 15-20%! Istnieje możliwość uzyskania pozwolenia na pobyt! Udostępnimy katalog inwestora! Termin dostawy - 3 kwartały. 2027 Rezydencje dostępne są w planach pięter z tarasem/balkonem, pralnią i garderobami. Kuchnie wyposażone są w wysokiej jakości sprzęt AGD. Udogodnienia: basen, park, siłownia, korty tenisowe, miejsce na grilla. Lokalizacja: Kompleks jest położony niedaleko ulicy Marina Cubes, dzięki której można szybko dostać się w dowolne miejsce w Dubaju. Na przykład DIFC, centrum Dubaju i międzynarodowe lotnisko w Dubaju znajdują się w odległości około 20 minut.Jeśli chcesz, możesz skorzystać z transportu publicznego. Obok kompleksu znajdują się przystanki autobusowe Caltex/Reservoir 1 i Caltex/Reservoir 2. Plan płatności: 90% - w trakcie budowy 10% - po zakończeniu Dostępność dostępnych mieszkań podamy na zapytanie! Napisz lub zadzwoń i dowiedz się więcej!
Agencja
Zamknij
Agencja
od
€380,299
Rezydencja oferuje baseny i wodę, altany, miejsce do grillowania, place zabaw dla dzieci, saunę i łaźnię parową, studio jogi i salę fitness. Zakończenie - pierwszy kwartał 2026 r. Lokalizacja i pobliska infrastruktura Autodrome Dubaj - 15 minut Burj Al Arab - 18 minut Palm Jumeirah - 19 minut Burj Khalifa - 20 minut Dubai Mall - 20 minut Klub golfowy - 15 minut Międzynarodowe lotnisko - 27 minut
Agencja
TRANIO
od
€2,19M
Oferujemy luksusowe apartamenty z panoramicznym widokiem, balkonami, tarasami i ogrodami. Niektóre apartamenty posiadają prywatne baseny. W rezydencji znajdują się baseny, spa, siłownia, usługi konsjerża, plac zabaw dla dzieci, kawiarnia i część wypoczynkowa, sala gier. Zakończenie – pierwszy kwartał 2027 r. Lokalizacja i pobliska infrastruktura Międzynarodowe lotnisko w Dubaju – 18 minut (13 km) Centrum Dubaju - 26 minut (19 km) Centrum Dubai Mall – 25 minut (18 km)
Agencja
TRANIO
od
€1,80M
W rezydencji znajduje się basen, ogród krajobrazowy, plac zabaw dla dzieci i strefa do jogi. Zakończenie – 4. kwartał 2026. Lokalizacja i pobliska infrastruktura Międzynarodowe lotnisko w Dubaju – 30 minut Mall of Emirates – 15 minut Centrum Dubaju - 25 minut
Agencja
TRANIO
od
€951,344
Oferujemy apartamenty z dużymi tarasami i panoramicznym widokiem. Rezydencja oferuje baseny dla dzieci i dorosłych, bar, plac zabaw dla dzieci, ogrody, kino, kawiarnię, siłownię, część wypoczynkową, pokój gier. Zakończenie - czwarty kwartał 2026 r. Wyposażenie i wyposażenie w domu Wbudowana kuchnia Dopasowane szafy Urządzenia Lokalizacja i pobliska infrastruktura Międzynarodowe lotnisko w Dubaju - 18 minut (13 km) Śródmieście Dubaju - 26 minut (19 km) Dubai Mall - 25 minut (18 km)
Agencja
TRANIO
od
€547,193
Rok realizacji 2026
Ciesz się wyjątkowym życiem na wyspie w mieście w Seaside, najnowszej inwestycji mieszkaniowej na Wyspach Dubaju. Seaside by Prestige One oferuje ekskluzywne rezydencje z 2 lub 3 sypialniami i prywatnym basenem, harmonizujące luksus miejskiego życia ze spokojną atmosferą życia na wyspie. Zaprojektowane z wyrafinowaniem, każda rezydencja ma okna sięgające od podłogi do sufitu i rozległe balkony które zapraszają otaczający krajobraz morski do każdego domu. Architektura charakteryzuje się nowoczesnym designem, z czystymi liniami i wielopoziomowym układem, który zapewnia prywatność, jednocześnie podkreślając panoramiczne widoki. Ciesz się spokojem lobby Seaside, przestrzeni starannie zaprojektowanej, aby była Twoim sanktuarium od chwili przybycia. Seaside to pięciogwiazdkowy kurort oferujący szereg wyrafinowanych udogodnień zapewniających komfortowe warunki życia na nabrzeżu. Wyspy Dubajskie są powszechnie znane ze swoich sztucznych wysp, z których najsłynniejszą jest Palm Jumeirah. Wyspa ta jest częścią kompleksu Palm Islands, który obejmuje także Palm Islands Jebel Ali i Deira. Wyspy Dubajskie, położone w pobliżu Deira, początkowo zwane Wyspami Deira, oferują wyjątkowe i luksusowe doświadczenie życia. Są blisko miasta, ale wystarczająco daleko, aby zachować wyspiarską duszę. Dzięki łatwemu dojazdowi drogowemu i morskiemu oraz dogodnym możliwościom komunikacyjnym jest to idealna lokalizacja pod inwestycję. z ponad 80 hotelami i zintegrowaną społecznością z szeregiem udogodnień zapewniających mieszkańcom wygodny tryb życia, takie jak Dubai Hospital, Nakheel Mall, restauracje i prestiżowe szkoły. Dzięki strategicznemu położeniu i dobrze połączonym drogom łatwo jest podróżować po Wyspach Dubajskich i znajduje się blisko kluczowych punktów, takich jak lotnisko (15 minut drogi) i centrum (tylko 10 minut drogi). < p>Oczywiście chcielibyśmy zaznaczyć, że nasza Firma NIE wymaga od Ciebie płacenia żadnej prowizji i zapewni Ci wszelkie potrzebne wsparcie, jeśli zdecydujesz się wyrazić zainteresowanie inwestycją (EOI).   < p>Dlaczego inwestować w Dubaju?   - Zezwolenie na pobyt - Edukacja na światowym poziomie - Łatwość prowadzenia działalności gospodarczej - Trwały wzrost gospodarczy - Stabilna gospodarka i waluta - 0% podatku od nieruchomości mieszkalne - Łatwo dostępne opcje finansowania - Wysokie zyski w porównaniu do największych miast na świecie
€174,669
Rezydencja oferuje całodobową ochronę, basen, piękne altany i salony, ogrody krajobrazowe, siłownię, parking, miejsce do grillowania, kawiarnię i pizzerię, jadalnia na świeżym powietrzu i kino, supermarket, usługi konsjerża, strefa współpracy. Zakończenie - drugi kwartał 2025 r. Lokalizacja i pobliska infrastruktura Kompleks sportowy - 15 minut Śródmieście Dubaju i Burj Khalifa - 18 minut Plaża Jumeirah - 20 minut Międzynarodowy port lotniczy w Dubaju - 20 minut Klub golfowy - 20 minut
Agencja
TRANIO
od
€2,08M
Nowy kompleks mieszkaniowy z wolnostojącymi willami w otoczeniu przyrody. Tutaj, pośród cichych parków i lazurowych lagun, te ekskluzywne domy współgrają z pagórkowatym krajobrazem. W sercu tego malowniczego kompleksu znajdują się laguny do pływania i relaksu. Otaczający je główny okrągły park organicznie łączy różne obszary kompleksu, tworząc bezpieczną i wyrafinowaną przestrzeń z dużą ilością naturalnego piękna. Luksusowe tereny parkowe o wyszukanym wystroju nadają temu miejscu wyjątkową atmosferę. Łączą domy, dzielnice i udogodnienia, dzięki czemu ten kompleks jest wyjątkowy w Dubaju. Udogodnienia i wyposażenie w domu Inne udogodnienia: sklepy, bar, laguny i jeziora, park rozrywki, meczet, boiska sportowe, ścieżki do joggingu, szkoły, infrastruktura medyczna, pawilony, miejsca wydarzeń, targ, park wodny, wybiegi dla psów. Lokalizacja i pobliska infrastruktura Kompleks jest idealnie zlokalizowany w centrum Dubailandu, zapewniając doskonałą infrastrukturę transportową oraz dostęp do Sheikh Zayed Bin Hamdan Al Nahyan i Emirates Road. The Acres znajduje się zaledwie 10 minut od tętniącej życiem Global Village i 5 minut od prestiżowego Dubai Polo and Equestrian Club oraz kompleksu sportowego Hamdan.
Agencja
TRANIO
od
€416,480
Oferujemy przestronne apartamenty i kamienice. W rezydencji znajduje się basen, park, siłownia, przedszkole, strefy wypoczynkowe, zadaszony parking, miejsce na grilla, plac zabaw dla dzieci. Zakończenie – drugi kwartał 2028 r. Lokalizacja i pobliska infrastruktura Nieruchomość położona kilka minut od restauracji, sklepów i rozrywek, blisko szkoła, przedszkole, przychodnia, parki. Ulica Sheikh Zayed – 10 minut Międzynarodowe lotnisko w Dubaju – 15 minut Centrum Dubaju - 20 minut Dubai Mall i Burdż Chalifa – 20 minut Zatoka Dubajska – 20 minut
Agencja
TRANIO
od
€2,02M
W rezydencji znajduje się centrum odnowy biologicznej, centrum fitness, park, ścieżki rowerowe i spacerowe, przedszkole, baseny dla dzieci i dorosłych, boiska sportowe. Zakończenie - trzeci kwartał 2027 r. Lokalizacja i pobliska infrastruktura Dubai Marina - 30 minut Burj Khalifa i centrum Dubaju - 25 minut Międzynarodowe lotnisko w Dubaju - 25 minut
Agencja
TRANIO
od
€530,736
Rezydencja oferuje place zabaw dla dzieci i boiska sportowe, miejsca do grillowania, restauracje i sklepy, kanały i plażę, parki, klub, centrum odnowy biologicznej i centrum fitness. Zakończenie - lipiec 2027 r. Lokalizacja i pobliska infrastruktura Centrum handlowe w Dubaju - 8 minut Burj Khalifa - 25 minut Śródmieście Dubaju - 25 minut Międzynarodowe lotnisko w Dubaju - 25 minut
Agencja
TRANIO
od
€1,18M
Oferujemy apartamenty z panoramicznym widokiem na morze i miasto. Rezydencja oferuje baseny, park, siłownię, przedszkole, promenadę, boiska sportowe, sklepy i restauracje, zadaszony parking. Zakończenie - trzeci kwartał 2028 r. Lokalizacja i pobliska infrastruktura Centrum handlowe - 4,1 km Szkoła - 2,1 km Burj Khalifa - 11,5 km Lotnisko - 13 km Morze - 500 metrów
Agencja
TRANIO
od
€1,04M
Oferujemy apartamenty z prywatnymi basenami. Rezydencja oferuje duży basen, siłownię, ogrody krajobrazowe, place zabaw dla dzieci, saunę i łaźnię parową, parking, miejsce do grillowania, kino na świeżym powietrzu. Zakończenie - maj 2026 r. Lokalizacja i pobliska infrastruktura Lotnisko w Dubaju - 20 minut Dubai Mall - 22 minuty Palm Jumeirah - 15 minut Dubai Marina - 15 minut Burj Khalifa - 20 minut