Mieszkanie 3 pokoi 131 m² Benidorm, Hiszpania

Benidorm, Hiszpania
$685,452
$5,232/m²
;
In CRM: 486860
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 14.05.2026

• Adres
    Presidente Adolfo Suarez, 22

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $5,232/m²
  • Rooms:
    Rooms:
    3
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    131 m²

Opis

Apartament z widokiem na morze jest częścią prestiżowego nowego kompleksu mieszkalnego, który obejmuje 108 2-3 sypialnie rezydencje. W imponującej wieży 24- piętrowej wyróżniają się swoim ekskluzywnym wzornictwem. Apartamenty oferują przestronne tarasy, które oferują częściowy widok na morze i wspaniały panorama Benidorm, zaledwie 1 km od słynnej plaży lokalnej. Elegancki i nowoczesny design budynku wraz z wykorzystaniem wysokiej jakości materiałów gwarantuje komfortowe i funkcjonalne przestrzenie. Ogromne okna pozwalają napełnić każdy zakątek domu naturalnym światłem. Strategicznie dogodna lokalizacja i wysokość wieży oferuje widoki na morze nawet z najniższych pięter. Obecnie projekt oferuje różne opcje w zakresie wielkości, liczby pokoi i łazienek, zapewniając możliwość dostosowania wykończenia i wyposażenia zgodnie z preferencjami każdego rezydenta. Z ponad 5400 m2 powierzchni publicznych, kompleks mieszkalny jest tworzony dla przyjemności mieszkańców. Na jego terytorium znajdują się baseny dla dorosłych i dzieci, place zabaw, siłownia panoramiczna, dwa Jacuzzi dla 5-6 osób i różne obszary sportowe. Ta ekskluzywna przestrzeń jest zaprojektowana, aby jak najlepiej wykorzystać śródziemnomorski styl życia bez ograniczeń. Życie w środowisku takim jak Benidorm zapewnia możliwość korzystania z wybrzeża ze wszystkich udogodnień miasta. To dynamiczne miasto jest znane z przyjemnego klimatu i szerokiej gamy rozrywki, co czyni go idealnym miejscem zarówno dla codziennego życia, jak i wypoczynku. Przy cenach od 411 000 €do 520 000 €i powierzchni od 93 m2 do 130 m2, ta oferta mieszkaniowa spełnia potrzeby i oczekiwania różnych kategorii nabywców.