Dom 4 pokoi 202 m² Murcia, Hiszpania

Hiszpania, Murcia
$675,390
$3,344/m²
;
In CRM: 377977
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 14.04.2026

Rooms:
    4
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    4
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    202 m²

Opis

Odkryj wybór kolekcji nowych willi znajdujących się w uprzywilejowanej okolicy regionu Murcia. To wyjątkowe środowisko oferuje doskonałe połączenie luksusu, przyrody i autentycznego śródziemnomorskiego stylu życia. Zaprojektowane do harmonijnej integracji ze środowiskiem naturalnym, domy pozwalają krajobrazowi stać się częścią obudowy dzięki dużym oknom. Naturalne światło i połączenie z ogrodem wyróżniają się w każdym rogu, zapewniając poczucie przestrzeni, ciepła i przytulności. Te jednopiętrowe wille są dostępne w konfiguracji od 3 do 4 sypialni, o powierzchni od 202 m2 do 223 m2. Łączą one nowoczesny i funkcjonalny design z wysokiej jakości materiałami i posiadają tarasy, prywatne ogrody, baseny i własne parkingi. Zakończenie budowy planowane jest na IV kwartał 2025 r. Konstrukcja wnętrza koncentruje się na otwartych przestrzeniach, z w pełni wyposażoną amerykańską kuchnią i ogrzewaniem pompy ciepła. Wykończenie obejmuje ceramiczne podłogi i podwójne szyby, które gwarantują komfort przez cały rok. System ciepłej wody wykorzystuje technologie aerotermalne w celu zapewnienia efektywności energetycznej. Położony w rozwijającej się społeczności, wille te oferują doskonałą okazję, aby cieszyć się spokojem i bezpieczeństwem okolicy, zaledwie w niewielkiej odległości od tętniącego życiem centrum Murcia. Społeczność zapewnia bezpieczny i prywatny dostęp, w otoczeniu terenów zielonych i w pobliżu słynnego pola golfowego. Zaledwie kilka minut jazdy od centrum miasta i plaż Morza Śródziemnego, te właściwości łączą spokojne życie z urbanistycznymi udogodnieniami. Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji lub jesteś zainteresowany wizytą w biurze sprzedaży, możesz dowiedzieć się więcej na następujący link: Villas Retama Villas Presentations.