Willa 4 pokoi 305 m² San Fulgencio, Hiszpania

San Fulgencio, Hiszpania
$1,26M
$4,131/m²
;
In CRM: 1306
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 20.03.2026

Bedrooms:
    4
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    4
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    305 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    935 m²

Opis

Willa 305m2 unikalnego i avant- garde design składający się z 4 sypialni z łazienką rozłożoną na 3 piętra. Willa posiada atrakcyjne i oryginalne funkcje, gdzie komfort jest dmuchany poza nowoczesnym stylu z atrakcji, takich jak prywatna winda do wszystkich pięter, designerska kuchnia i kilka przestronnych tarasów. Materiały i techniki stosowane w konstrukcji są starannie dobrane, aby zaspokoić nawet najbardziej wymagających miedzi. Ostrożnie przemyślane, aby jak najlepiej wydostać się z pięknego środowiska, uprzywilejowane środowisko oferuje spektakularne widoki i tworzy idealne miejsce na relaks. Dom ten jest idealnie położony w pięknej dzielnicy mieszkalnej La Marina, w otoczeniu rezerwatu przyrody, lasu sosnowego i segury rzeki. Oferuje on zarówno prywatność i bliskość, jak i łatwy dostęp do sklepów, barów i restauracji zaledwie kilka kroków. Idealne miejsce dla miłośników sportu i przyrody, zaledwie kilka minut jazdy od 7 pięknych plaż niebieskiej flagi w okolicy, które zapewniają relaksującą i atrakcyjną jakość życia.