Mieszkanie 4 pokoi 382 m² Velez de Benaudalla, Hiszpania

Velez de Benaudalla, Hiszpania
$348,787
$913/m²
;
Data aktualizacji: 11.03.2026

Cena za m²
    $913/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    4
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    382 m²

Szczegóły wnętrza

Wyposażenie wnętrza:

  • Schowek

Opis

Antyczny młyn na sprzedaż na wiejski hotel w Veléz de Benaudalla (Costa Tropical). Mill na sprzedaż w Veléz de Benaudalla. Ten młyn mąki ma dolny rów, który służył jako napęd do mielenia ziarna. Składa się z dwóch pięter z ogrodzeniem, stabilne i różne pokoje. Położony na obrzeżach miasta, w pobliżu sklepów i innych udogodnień. Jest to szansa biznesowa, czy to dom na wsi, czy coś w tym stylu, czy też eksploatacja terenów miejskich. Ułatwiliśmy projekt budynku z 11 apartamentami i 10 podziemnymi miejscami parkingowymi. 15- 20 minut do plaż Motril, Salobreña i Almuñécar i regionu Alpujarras, 30 minut do miasta Granada, lotniska i ośrodka narciarskiego Sierra Nevada, około 1 godziny do miasta i lotniska Malaga.