Bliźniak 4 pokoi 161 m² Torrevieja, Hiszpania

Torrevieja, Hiszpania
$652,220
$4,051/m²
;
Data aktualizacji: 10.02.2026

Rok realizacji
    2026
  • Rooms:
    Rooms:
    4
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    161 m²
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    161 m²

Opis

Apartamenty z Widokiem na Morze i Jacuzzi na Dachu, Blisko Centrum Miasta w Torrevieja

Apartamenty znajdują się w miejscowości Torrevieja, w dzielnicy Playa del Cura, znanej z aktywnego nadmorskiego stylu życia, śródziemnomorskiego klimatu oraz wygodnego, miejskiego charakteru. Okolica łączy codzienne udogodnienia z relaksującą atmosferą wybrzeża, co czyni ją idealnym miejscem zarówno do zamieszkania na stałe, jak i pod inwestycję długoterminową. Mieszkańcy mają w bezpośrednim sąsiedztwie sklepy, kawiarnie, restauracje oraz atrakcje kulturalne, a plaża znajduje się zaledwie kilka kroków od budynku.

Apartamenty na sprzedaż w Torrevieja położone są około 0,25 km od plaży oraz codziennych udogodnień, takich jak kawiarnie i sklepy, natomiast centrum miasta oddalone jest o około 0,7 km. Pola golfowe znajdują się w odległości do 8 km, a najbliższe lotnisko, Alicante–Elche położone jest około 45 km od apartamentów.