Mieszkanie 3 pokoi 60 m² Warszawa, Polska

Polska, Warszawa
$310,095
$5,168/m²
;
In CRM: 26452
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 25.03.2026

• Adres
    Zelazna, 101

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $5,168/m²
  • Rooms:
    Rooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    60 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    1938
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    4

Opis

3-pokojowe mieszkanie z klimatem w przedwojennej kamienicy z 1938 roku – Śródmieście/Wola

Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 59,17 m², położonego na wysokim parterze zadbanej kamienicy z 1938 roku, zlokalizowanej na granicy Śródmieścia i Woli. To propozycja dla osób, które szukają nieruchomości z duszą – w solidnym budynku, z klimatem i doskonałą lokalizacją.

Najważniejsze atuty:
• Przedwojenna kamienica z oryginalnymi elementami
• Wysoki parter, 3-metrowe sufity – przestrzeń i światło
• Cicha lokalizacja z oknami wychodzącymi na zielone podwórko
• Elastyczny układ pomieszczeń – możliwość własnej aranżacji
• Bliskość komunikacji miejskiej i Starego Miasta
• Osobna własność, grunty uregulowane, piwnica w cenie

Rozkład mieszkania:
• Salon
• Jadalnia
• Sypialnia
• Kuchnia
• Łazienka
• Przestronny korytarz

Ściany działowe dają duże możliwości zmiany układu. Mieszkanie jest wysokie (3 metry), jasne i dobrze doświetlone – dwa pokoje od strony południowo-wschodniej, sypialnia od zachodu. Wszystkie okna wychodzą na zielone podwórko, zapewniając ciszę i prywatność.

Stan techniczny:
Mieszkanie wymaga generalnego remontu – to przestrzeń, którą można zaplanować od zera. Oryginalne drewniane podłogi i stolarka okienna dodają charakteru. Do lokalu przynależy duża piwnica (ok. 4–5 m²). Budynek z nowymi pionami, czystą klatką schodową, wkrótce planowana wymiana windy i odświeżenie elewacji.