Mieszkanie 4 pokoi 85 m² Warszawa, Polska

Polska, Warszawa
$271,980
$3,211/m²
;
In CRM: 30978
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 25.03.2026

• Adres
    Janusza Meissnera, 2

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $3,211/m²
  • Piętro
    Piętro
    3
  • Rooms:
    Rooms:
    4
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    85 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    1984
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    10

Opis

Na sprzedaż, mieszkanie, 4 pokoje, 84,7 m², Warszawa, Praga-Południe, ul. Meissnera 2.

Czteropokojowy lokal o powierzchni 84,7 m² położony na trzecim piętrze w dziesięciopiętrowym budynku z 1984 roku. Mieszkanie jest w pełni rozkładowe i bardzo ustawne, składa się z:

• dużego holu z miejscem na garderobę
• przestronnego salonu z pięknym widokiem na panoramę miasta
• trzech niezależnych sypialni
• oddzielnej, widnej kuchni
• łazienki
• osobnego WC

Stan techniczny: Mieszkanie do remontu, z oryginalnym drewnianym parkietem, do cyklinowania lub wymiany, instalacją elektryczną do wymiany, pionami i grzejnikami do wymiany, oknami drewnianymi (w jednym pokoju PCV). To doskonała baza do stworzenia nowoczesnego, rodzinnego mieszkania.

Lokalizacja: Nieruchomość znajduje się w cenionej części Gocławia, w pobliżu Jeziora Balaton. Park nad Balatonem oferuje tereny rekreacyjne, alejki spacerowe, place zabaw oraz infrastrukturę sportową. Doskonała komunikacja z centrum Warszawy oraz innymi dzielnicami, bliskość Mostu Siekierkowskiego i Trasy Łazienkowskiej.

Finanse: Czynsz wynosi około 1600 zł. Mieszkanie spółdzielczo-własnościowe z uregulowanymi gruntami, istnieje możliwość zakupu gotówką lub na kredyt.