Mieszkanie 2 pokoi 63 m² Warszawa, Polska

Polska, Warszawa
$347,175
$5,511/m²
;
In CRM: 24025
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 16.03.2026

• Adres
    Marszałkowska, 21 25
  • Metro
    Politechnika (~ 300 m)

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $5,511/m²
  • Piętro
    Piętro
    5
  • Rooms:
    Rooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    63 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    1955
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    5

Opis

Na sprzedaż przestronne 2-pokojowe mieszkanie w Warszawie, Śródmieście Południowe, przy ul. Marszałkowska.

Powierzchnia całkowita 63 m², wysokość sufitu 280 cm. Obejmuje salon z podwójnymi drzwiami, osobną sypialnię, jasną kuchnię z oknem, łazienkę z prysznicem i toaletą oraz hol wejściowy z dodatkową przestrzenią. Mieszkanie jest dwustronne, okna wychodzą na wschód i zachód.

Podłoga jest parkietowa, stan jest dobry, ściany zostały pomalowane po wynajmie. Nadaje się do zamieszkania lub na inwestycję, można zorganizować biuro, kancelarię notarialną lub kancelarię adwokacką.

Położone na 5 piętrze 5-piętrowego budynku z lat 50-tych, wejście przez ogrodzony teren, odrestaurowane wejścia, domofon, nowa winda. Część klasycznego rozwoju MDM. W okolicy są tylko trzy mieszkania, a obok drzwi znajduje się niewielka komórka lokatorska.

Pełna własność z KW, możliwy kredyt hipoteczny.

Doskonała lokalizacja: 3 minuty do stacji metra Politechnika, 2 minuty do tramwaju Trasa Łazienkowska 01, 1 minuta do przystanku autobusowego DS Riviera. W zasięgu spaceru znajdują się: Plac Zbawiciela, Kino Luna, Teatr Syrena, kawiarnie, sklepy, szkoły i galeria Plac Unii. W pobliżu znajdują się parki: Pola Mokotowskie, Łazienki Królewskie i Dolinka Szwajcarska.