Mieszkanie 2 pokoi 66 m² Warszawa, Polska

Polska, Warszawa
$294,898
$4,455/m²
;
In CRM: 23817
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 16.03.2026

• Adres
    Artura Grottgera, 11

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $4,455/m²
  • Rooms:
    Rooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    66 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    1930
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    4

Opis

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe w kamienicy z 1930 roku przy ul. Artura Grottgera na Mokotowie.

Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze, w budynku jest domofon.

Powierzchnia pomieszczeń: 19 m² i 15 m², okna od strony zachodniej. Przestronna kuchnia 19 m² z oknami wychodzącymi na północ, łazienka z WC ok. 4 m².

Konieczne są gruntowne naprawy. Ciepła woda z podgrzewacza gazowego, indywidualne ogrzewanie gazowe.

W cenę wliczona jest duża komórka lokatorska o powierzchni 14,3 m² z osobnym wejściem z mieszkania.

Prestiżowa lokalizacja tuż przy Morskim Oku, Promenadzie i Łazienkach Królewskich. W odległości krótkiego spaceru znajdują się sklepy, restauracje i klub fitness.

Dobry dostęp komunikacyjny: w pobliżu przystanki tramwajowe i autobusowe.