Mieszkanie 1 pokój 49 m² Warszawa, Polska

Polska, Warszawa
$246,642
$5,085/m²
;
In CRM: 18440
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 16.03.2026

• Adres
    Generala Jozefa Zajaczka, 9 a Zoliborz Plaza
  • Metro
    Dworzec Gdański (~ 500 m)
  • Metro
    Plac Wilsona (~ 1000 m)

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $5,085/m²
  • Piętro
    Piętro
    2
  • Rooms:
    Rooms:
    1
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    49 m²

Parametry budynku

  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    3

Opis

Dwustronne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,5 m² w apartamentowcu z białej cegły z 1956 roku, zlokalizowanego na zamkniętym osiedlu.

 

Lokalizacja gwarantuje piękną okolicę i dostęp do zieleni w urokliwej części Starego Żoliborza.

 

Około 3 lata temu w mieszkaniu w kamienicy był wykonany remont obejmujący całe mieszkanie. Wymieniono instalację elektryczną, ściany otynkowano, a podłogi położono deskami z białego dębu.

Prawie całe wyposażenie jest wliczone w cenę nieruchomości.

 

W budynku wymieniono rury wodno-kanalizacyjne oraz instalację gazową.

Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze apartamentowca bez windy.

 

Lokalizacja:

Teren jest całkowicie ogrodzony, na terenie kompleksu zadbano o urokliwy dziedziniec, który staje się miejscem spotkań i komunikacji mieszkańców.

W okolicy znajdują się liczne kawiarnie, restauracje, bary, sklepy spożywcze, przychodnia, placówki oświatowe oraz teatr, który zapewnia rozwiniętą infrastrukturę.

W okolicy znajdują się także tereny zielone, place zabaw i Ogród Jordanowski dla dzieci. Park S. Żeromskiego i Cytadela Warszawska znajdują się zaledwie 10 minut spacerem od hotelu.

 

Okolica jest doskonale skomunikowana. Dojazd do stacji metra Pl. Wilsona czy Dworzec Gdański można dojechać tramwajem w zaledwie 4 minuty, a stamtąd w kolejne 5 minut dojechać do centrum miasta.

W pobliżu znajdują się także liczne przystanki tramwajowe i autobusowe.

Dla osób posiadających samochód dojazd samochodem do Śródmieścia zajmuje jedynie 10 minut.

 

Opłata administracyjna 610 zł.

Lokalizacja na mapie