Penthouse 3 pokoi 110 m² Bordighera, Włochy

Bordighera, Włochy
$926,016
$8,418/m²
;
Data aktualizacji: 15.02.2026

Cena za m²
    $8,418/m²
  • Piętro
    Piętro
    2
  • Rooms:
    Rooms:
    3
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    110 m²
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    110 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    2026
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji

Opis

Na granicy ze słynną Bordiguera oferujemy na sprzedaż ekskluzywny apartament na najwyższym piętrze. Położony w trzypiętrowym budynku na wzgórzu z widokiem na morze. Mieszkanie jest całkowicie odnowione przy użyciu wysokiej jakości materiałów premium.

Apartament na drugim piętrze o powierzchni handlowej 110 m2, jak również solarium 23 m2 do wyłącznego użytku i podwójny prywatny garaż 26 m2
Apartament składa się z korytarza, przestronny salon z otwartą kuchnią, dwie sypialnie i dwie łazienki, wykończony marmurem wysokiej jakości.