3 bedroom villa 170 m² Bogazi, Northern Cyprus

Bogazi, Bogazi, Northern Cyprus, Iskele Belediyesi
$248,260
$1,460/m²
;
Last update: 09/09/2022

Bedrooms
    3
  • Bathrooms
    Bathrooms
    2
  • Total area
    Total area
    170 m²

Location on the map

Bogazi, Bogazi, Northern Cyprus, Iskele Belediyesi