Haus 5 zimmer 275 m² Neo Chorio, Zypern

Neo Chorio, Zypern
$3,38M
MwSt.
$12,292/m²
;
In CRM: 86341500
ID der Anzeige auf der Website oder im CRM des Unternehmens
Letzte Aktualisierung: 15.05.26

Jahr der Inbetriebnahme
    2025
  • Etagenzahl
    Etagenzahl
    3
  • Rooms:
    Rooms:
    5
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    4
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    5
  • Gesamt fläche
    Gesamt fläche
    275 m²
  • Wohnfläche
    Wohnfläche
    275 m²
  • Grundstücksfläche
    Grundstücksfläche
    940 m²

Beschreibung

Deze rustige villa is een zeldzaam verblijf aan het strand in een omheinde gemeenschap met lage dichtheid aan de rand van het schiereiland Akamas in de regio Paphos - een van de laatste ongerepte kustreservaten in Cyprus. Omgeven door beschermde natuur en met uitzicht op het eindeloze blauw van de Middellandse Zee, biedt deze villa volledige privacy, directe toegang tot de zee en een verfijnde levensstijl ondergedompeld in rust. De villa is ontworpen voor veeleisende eigenaars die waarde hechten aan ruimte en comfort. Ze ligt op een royaal perceel van 940 m² en heeft 4+1 slaapkamers, ideaal voor een gezinsleven of het ontvangen van gasten. Het interieur is naadloos verdeeld over meerdere niveaus, met ruime woon- en eetgedeeltes die uitkomen op aangelegde tuinen, zonneterrassen en een privézwembad. Grote openingen bieden uitzicht op zowel de zee als het landschap, waardoor het huis gevuld is met natuurlijk licht en er een constante verbinding met de natuur is. Met een totale overdekte oppervlakte van 320 m², waarvan 275 m² binnenruimte en 44 m² overdekte terrassen, brengt de villa elegante architectuur in balans met het buitenleven. Een lift verbindt alle niveaus, terwijl extra ruimtes ruimte bieden voor een speelkamer, zitkamer of personeelsaccommodatie, waardoor het huis flexibel kan worden aangepast aan je levensstijl. Bewoners profiteren van een volledig beheerde omgeving met 24/7 beveiliging, vastgoedbeheer, verhuur en lifestyle services, zodat ze gerust kunnen zijn, of de villa nu wordt gebruikt als permanente verblijfplaats of als luxe toevluchtsoord. Gelegen op een steenworp afstand van de Blue Lagoon, het Akamas National Park, de jachthaven van Latchi en het prestigieuze Anassa Hotel is dit echt een uitzonderlijke kans om eigenaar te worden. Villa Nr. 13 Prijs: €2.900.000 + BTW Oplevering: Maart 2026 Reg. Nr: 1315 | Licentienummer: 368/E