Mieszkanie 2 pokoi 118 m² Calp, Hiszpania

Calp, Hiszpania
$582,436
$4,936/m²
;
In CRM: 464998
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 14.04.2026

• Adres
    Calle Estonia, 6 Camping Sol de Calpe Austral

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $4,936/m²
  • Rooms:
    Rooms:
    2
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    118 m²

Szczegóły zewnętrzne

Cechy zewnętrzne:

  • Garaż

Opis

Nowy kompleks mieszkalny w Calpe, w samym sercu Costa Blanca, stworzony dla nowoczesnego stylu życia w unikalnym środowisku morza, przyrody i miasta. Zamknięte terytorium z kontrolą dostępu i usługi concierge zapewnia bezpieczeństwo, prywatność i komfort. Na sprzedaż apartamenty i penthouses z 2 i 3 sypialnie, charakteryzuje się przestronne tarasy i otwarte obszary, które organicznie kontynuować przestrzeń na zewnątrz. Apartamenty oferują panoramiczny widok na Arenal Bohl Beach, Las Salinas Natural Park i ikoniczny Peñon de Ifah Rock, tworząc naprawdę wyjątkowy i wysoko ceniony krajobraz. Kompleks jest zaprojektowany z naciskiem na wysoką jakość życia mieszkańców i oferuje opracowane wspólne obszary, w tym: Poole dla dorosłych i dzieci z ścieżką pływacką Duży plac zabaw dla dzieci Sąd wiosłujący Wyposażona siłownia Miejsca parkingowe dla rowerów Przestrzenie te przeznaczone są do rekreacji, sportu i socjalizacji, promowania aktywnego i jednocześnie zrelaksowanego stylu życia. Projekt znajduje się w obszarze rozwijającym się, zaledwie kilka minut od plaży, co pozwala cieszyć się bliskość morza bez rezygnowania z wszystkich zalet infrastruktury miejskiej. Calpe jest jednym z najbardziej znanych kurortów Costa Blanca, łącząc różnorodność naturalną, wysokiej jakości plaże i szeroki zakres usług, co czyni go idealnym miejscem zarówno dla stałego zamieszkania i inwestycji. Nowoczesny projekt mieszkaniowy dla tych, którzy chcą żyć lub inwestować w nieruchomości z uprzywilejowanymi widokami, doskonałe wspólne obszary i strategiczne położenie w jednym z najbardziej atrakcyjnych zakątków Morza Śródziemnego.