Mieszkanie 2 pokoi 97 m² Benijofar, Hiszpania

Benijofar, Hiszpania
$357,698
$3,688/m²
;
In CRM: 66653
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 14.04.2026

Cena za m²
    $3,688/m²
  • Rooms:
    Rooms:
    2
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    97 m²

Opis

Odkryj tę wspaniałą ofertę rezydencji w spokojnej okolicy Benijostar, prowincji Alicante. Kompleks obejmuje 21 ekskluzywnych mieszkań, rozmieszczonych na trzech poziomach. Na każdym piętrze znajduje się ograniczona liczba apartamentów, co zapewnia maksymalną prywatność. Na sprzedaż są obiekty z 2- 4 sypialniami, idealne do różnych stylów życia i potrzeb. Te rezydencje wyróżniają się swoimi luksusowymi cechami, wśród których penthouses z przestronnych prywatnych solariów, wyposażone w łazienkę i otwartą instalację kuchenną są idealnym miejscem do spełnienia zachody słońca. Mieszkańcy kompleksu mają dostęp do rozległych terenów zielonych i basen, tworząc oazę spokoju. Ponadto, zapewniają miejsca parkingowe i magazyny, co sprawia, że to miejsce naprawdę wygodne i wygodne dla stałego pobytu. Życie w Benijofar pozwala cieszyć się mierzonym stylu życia z cudownej Costa Blanca. Otoczenie łączy ciszę i prywatność z bliskością wszystkich niezbędnych usług, jak również wiele możliwości zwiedzania zabytków regionu. Obiekt jest dostępny w cenach od 294000 euro do 466000 euro, z powierzchni od 97 m2 do 212 m2, co pozwala wybrać opcję, która w pełni spełnia wymagania nowoczesnego życia.