Willa 4 pokoi 359 m² Benissa, Hiszpania

Benissa, Hiszpania
$1,73M
$4,820/m²
;
In CRM: 5803
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 20.03.2026

• Adres
    avenida dels Garcies, 5

Charakterystyka obiektu

Parametry budynku

  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    4
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    359 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    1 040 m²

Szczegóły zewnętrzne

Cechy zewnętrzne:

  • Garaż
  • Ogród
  • Taras

Opis

Dom położony jest w obszarze La Fustera w Benissa costa, na działce 1.040 m2. Widok na ocean z obu pięter. Jest to zaledwie 350 metrów od plaży La Fustera i około 200 metrów od supermarketu i restauracji. Posiada 3 sypialnie plus studio, które może być bardzo dobrze czwarta sypialnia, 3 łazienki, WC dla gości, WC na zewnątrz przy basenie, kuchnia z wyspą, duża piwnica, gdzie można wybrać wykończenie wnętrza (nie jest wliczone). Obejmuje schody i pralnia w pełni wykończone, reszta przezroczysta z betonową podłogą i przedinstalacjami), basen z systemem nieskończoności, w pełni wykończony ogród itp.