Bungalow 4 pokoi 345 m² Rojales, Hiszpania

Rojales, Hiszpania
$587,142
$1,702/m²
;
Data aktualizacji: 14.04.2026

Liczba kondygnacji
    2
  • Piętro
    Piętro
    1
  • Rooms:
    Rooms:
    4
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    345 m²

Szczegóły zewnętrzne

Cechy zewnętrzne:

  • Garaż

Lokalizacja

  • Nad morzem

Opis

Na sprzeda? luksusowego bungalow w premium kompleks mieszkalny w Ciudad Quesada. Górny dwupiętrowy bungalow składa się z: dwóch sypialni (może trzech), dwóch łazienek, przestronny pokój dzienny, kuchnia, tarasy i solarium z częścią wypoczynkową i basen (terytorium na dachu, gdzie można opalać się, pływać, smażyć grilla i podziwiać widoki), jak również pokój na piwnicy z siłownią, sala bilardowa i garaż. Cena obejmuje centralną klimatyzację, basen, cały system oświetlenia, elektryczne żaluzje, w pełni wyposażone łazienki, umeblowane i wyposażone kuchnia. Osłonięty kompleks mieszkalny posiada kilka basenów, saunę, siłownię, tereny rekreacyjne i wiele więcej. Położony w obszarze z rozwiniętą infrastrukturą: sklepy, restauracje, kawiarnie, szkoła, przedszkole, centrum medyczne, przystanki autobusowe, apteka, parki. Ciudad Quesada jest popularnym kurortem w południowej Costa - Ślepaki. Miasto położone jest na wzgórzu i oddzielone od wybrzeża polami i plantacjami cytrusowymi. Jednocześnie droga do morza samochodem zajmuje nie więcej niż dziesięć minut, a mieszkańcy miasta mają szeroki wybór wśród plaż okolicznych miast, takich jak La Mata i Guardamar del Segura. Zakup online jest możliwy, jak również zakup na kredyt z banku na 3- 4,5% rocznie. Kupując nieruchomości w Hiszpanii, możesz ubiegać się o zezwolenie na pobyt. Nasza firma pomaga zorganizować wszelkiego rodzaju VNZH. Kupując nieruchomości warte ponad 300 tysięcy euro, wydajemy VNZH jako prezent!