Mieszkanie 3 pokoi 62 m² Warszawa, Polska

Polska, Warszawa
$248,750
$4,012/m²
;
In CRM: 33717
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 25.04.2026

• Adres
    Karola Taylora, 5

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $4,012/m²
  • Rooms:
    Rooms:
    3
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    62 m²

Opis

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie z balkonem w nowej dzielnicy, Ursus- ulica Karola Taylora 5

Rozmiar: 62, 27 m2 Piętro: 5 Rok budowy: 2020 Programista: Ronson Development Sp. z o.o. Lokalizacja: blisko dworca kolejowego Warszawa Urus - 9 min pieszo; 2 min samochodem Czynsz administracyjny: 1336 PLN Miejsce przechowywania dołączone do apartamentu - w cenie apartamentu. Miejsce parkingowe na parkingu podziemnym - dodatkowo płatne 40 000 PLN

Cena: 900 000 PLN

Płatność miesięczna
Zadaj wszelkie pytania, które możesz mieć
Wysłać wniosek do agenta
Dziękujemy! Zgłoszenie zostało przyjęte
Chcę zobaczyć ten obiekt. Czy wartość nieruchomości jest aktualna? Chciałbym uzyskać więcej informacji na temat nieruchomości. Jakie są warunki zakupu dla cudzoziemców? Chciałbym zobaczyć więcej zdjęć/filmów. Czy można kupić na kredyt/hipotekę? Czy otrzymam pozwolenie na pobyt, jeśli kupię nieruchomość?