Dom 4 pokoi 320 m² Bar, Czarnogóra

Czarnogóra, Bar
$497,321
$1,554/m²
;
In CRM: 40892
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 18.08.2025

Bedrooms:
    4
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    320 m²

Opis

Na sprzedaż: Gotowy do mieszkania w mieście Bar

Powierzchnia domu 320 m2

Sekcja 636 m2

Jest garaż i parking.

Dom składa się z dwóch niezależnych pięter.

Na pierwszym piętrze: kuchnia, pokój dzienny, 1 sypialnia, łazienka.

Na drugim piętrze znajdują się 3 sypialnie, 2 łazienki, 3 sypialnie, kuchnia, pokój dzienny.

Elektryczność oddzielnie: dwa apartamenty dwa metry.

Komunikacja miejska, dobra droga dojazdowa.

Monitoring wideo. Układ rozdzielania, elektryczne konwektory ścienne.

Okręg Popovici w barze.

Około 2,5 km do morza.

W pobliżu całej infrastruktury miasta.

Podstawowa porada prawna jest bezpłatna i mile widziana - zadzwoń lub napisz do nas.

Dokument pobytowy w Czarnogórze jest prezentem dla kupującego i jego rodziny od prawnika agencji.

Wyświetlacz wideo i zdalna transakcja są możliwe.

Subskrybuj na dole strony klikając "Subskrybuj" na nasze wiadomości z GID w Czarnogórze i raz w tygodniu będziesz otrzymywać wiadomości Czarnogóry w języku rosyjskim i najnowszej nieruchomości.

Przeczytaj również:

https: / / montbel.me / vashi- voprosy- nashi- otvety- o- pokupke- nedvizhimosti- v- chernogorii- i- drugie- soputstvujushhie- razjasnenija /