Mieszkanie 2 pokoi 56 m² Batumi, Gruzja

Gruzja, Batumi
$155,680
VAT
$2,775/m²
;
Data aktualizacji: 21.10.2025

• Adres
    Tsminda Andria Pirveltsodebuli 3rd Dead End, 18

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $2,775/m²
  • Piętro
    Piętro
    3
  • Rooms:
    Rooms:
    2
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    56 m²
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    44 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    2027
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    19