Mieszkanie 5 pokojów 453 m² Limassol, Cypr

$3,46M
$7,631/m²
;
Data aktualizacji: 25.11.2025

Cena za m²
    $7,631/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    5
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    4
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    453 m²

Opis

Jest to wybitny oddzielny 5 sypialnie wybudowany willa, zbudowany zgodnie z najwyższymi standardami. Willa z 5 sypialniami posiada najbardziej wybitne widoki na morze i siedzi na szczycie góry oferując dojrzałe ogrody krajobrazowe. Dwuosobowe sypialnie, 3 z łazienką, sala gimnastyczna, biuro, pokój pokojowy, garaż elektryczny. W pełni centralne ogrzewanie, a / c w całym, systemy alarmowe.

Płatność miesięczna
Zadaj wszelkie pytania, które możesz mieć
Wysłać wniosek do agenta
Dziękujemy! Zgłoszenie zostało przyjęte
Chcę zobaczyć ten obiekt. Czy wartość nieruchomości jest aktualna? Chciałbym uzyskać więcej informacji na temat nieruchomości. Jakie są warunki zakupu dla cudzoziemców? Chciałbym zobaczyć więcej zdjęć/filmów. Czy można kupić na kredyt/hipotekę? Czy otrzymam pozwolenie na pobyt, jeśli kupię nieruchomość?