Dom 6 pokojów 550 m² Armenochori, Cypr

Armenochori, Cypr, Koinoteta Parekklesias
$3,42M
$6,224/m²
;
In CRM: 8665
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 5.02.2026

Bedrooms:
    6
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    7
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    550 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    2 180 m²

Opis

Ta luksusowa ekskluzywna willa znajduje się w doskonałej i bardzo prestiżowej pozycji w Agios Tychonas. Willa znajduje się na wzgórzu przy głównej Limassol Highway, naprzeciwko Four Seasons 5 Star Hotel. Overlooking Limassol miasto i panoramiczne widoki na morze. Do centrum miasta Limassol jest zaledwie 10 minut jazdy i tylko 2 minuty do plaży. Główne cechy W pełni umeblowane Obszar pokryty 550 m2 Pierwsze piętro: 4 sypialnie z łazienką Dwie sypialnie z widokiem na morze są więcej 50 metrów Drugie piętro: pokój mate i łazienka Biuro i toaleta dla gości są na parterze Częściowo odnowiony - Całe pierwsze piętro: Nowe łazienki, podłogi, szafy, drzwi. Nowe kamery bezpieczeństwa HD 10. Nowy system alarmowy. Stan zdrowia Zamknięty garaż, który może pomieścić 2-3 samochody Basen: 104 m2 Obszar grillowania Ogrody krajobrazowe z automatycznym systemem nawadniania Dokumenty tytułowe są dostępne.

Lokalizacja na mapie

Armenochori, Cypr, Koinoteta Parekklesias
Jedzenie i picie

Kalkulator hipoteczny

Stopa procentowa, %