Dom 5 pokojów 349 m² Pafos, Cypr

Cypr, Pafos
$3,05M
$8,729/m²
;
In CRM: 63508
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 14.05.2026

Bedrooms:
    5
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    4
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    349 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    955 m²

Opis

Położony w prestiżowym Cap St Georges Resort, ta wyjątkowa luksusowa willa off- plan stanowi rzadką okazję do zapewnienia premium rezydencji z zapierającym dech w piersiach widokiem na morze w jednym z najbardziej ekskluzywnych cypryjskich wybrzeży. Główne cechy Podłoga marmuru Ogrzewanie podłogowe System inteligentnego domu System chłodzenia i ogrzewania VRV Prywatny basen Obszar grillowania Ogrody krajobrazowe i automatyczny system nawadniania Widok pełnomorski Status: Off- Plan Przewidywana dostawa: 22 miesiące