Mieszkanie 2 pokoi 76 m² Jermasoja, Cypr

Jermasoja, Cypr
$1,57M
$20,635/m²
;
In CRM: 218593
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 8.03.2026

• Adres
    Irakleous, 1 Sky Tower

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $20,635/m²
  • Piętro
    Piętro
    11
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    76 m²

Parametry budynku

  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    21

Opis

Na sprzedaż: nowoczesny apartament, gotowy do przeprowadzki, oferujący 75,6 m2 komfortowej przestrzeni mieszkalnej. Ten jasny i przestronny apartament znajduje się na 11 piętrze 21 piętrowego budynku windy, w którym znajdują się dwie przestronne sypialnie i dwie stylowe łazienki przeznaczone dla wygody i funkcjonalności.

Apartament posiada klasę efektywności energetycznej A, która pomoże zaoszczędzić na użyteczności publicznej i zmniejszyć negatywny wpływ na środowisko. Apartament posiada centralny system klimatyzacji i podgrzewane podłogi, które zapewnia miłą atmosferę o każdej porze roku. Zamknięty kompleks mieszkalny oferuje bezpieczne i chronione środowisko dla wszystkich mieszkańców.

Wyłączne udogodnienia obejmują dostęp do wspólnego basenu i w pełni wyposażonej siłowni, idealny do relaksu lub utrzymania aktywnego stylu życia. Wszystkie niezbędne infrastruktury, takie jak sklepy i restauracje, znajdują się w odległości spaceru od mieszkania.

Aby dowiedzieć się więcej o tym mieszkaniu lub zorganizować oglądanie, prosimy o kontakt z Purple International Real Estate. Ten apartament jest doskonałym wyborem dla komfortowego, nowoczesnego i komfortowego życia.

Lokalizacja na mapie

Jermasoja, Cypr
Opieka zdrowotna
Sklepy spożywcze