Mieszkanie 2 pokoi 82 m² Tala, Cypr

$326,107
$3,977/m²
;
In CRM: 27915
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 25.11.2025

Cena za m²
    $3,977/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    82 m²

Opis

Na sprzedaż jest uroczy apartament odsprzedaży znajduje się w południowej części Tala. Ten dobrze utrzymany obiekt dysponuje wewnętrzną przestrzenią 82 m2, z dwoma przestronnymi sypialniami i nowoczesną łazienką. Ten apartament znajduje się na drugim piętrze trzypiętrowego budynku, oferuje poczucie prywatności i spokoju. Tala jest znana ze swojego malowniczego otoczenia i przyjaznej społeczności. Mieszkańcy cieszą się zapierającym dech w piersiach widokiem na śródziemnomorski krajobraz, tętniącymi życiem rynkami lokalnymi oraz różnymi możliwościami gastronomicznymi. Obszar zapewnia łatwy dostęp do pięknych plaż i malowniczych szlaków spacerowych, co czyni go idealnym wyborem dla tych, którzy cenią zarówno relaksu i działań na świeżym powietrzu. Zbudowany w 2005 roku, ten apartament jest częściowo umeblowany, co pozwala na bezproblemowe dodanie osobistego dotyku. Z jego zapraszający układ i obfite naturalne światło, jest idealny dla kupujących po raz pierwszy lub tych, którzy szukają wypoczynek. Nie przegap okazji do posiadania uroczego kawałka Tali.