Mieszkanie 3 pokoi 120 m² Pafos, Cypr

Cypr, Pafos
$700,219
$5,835/m²
;
In CRM: 58658
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 14.07.2025

Cena za m²
    $5,835/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    120 m²

Opis

Premium rozwoju mieszkaniowego znajduje się w samym sercu Papho, zaledwie kilka kroków od American University of Bejrut, Neapolis University i Paphos FC Stadium. Dzięki bliskiemu dostępowi do centrów finansowych i rządowych miasta oferuje on doskonały potencjał inwestycyjny i wygodę miejską. Główne cechy Elegancja - spokojne, inspirowane naturą przestrzenie Luksusowe - Materiały Premium i wyrafinowany design Harmony - pokojowe schronienie w życiu miejskim Prawdziwe stwierdzenie nowoczesnego życia - gdzie architektura, kultura i natura łączą się w równowadze. Dostępność Apartament 3. piętro Powierzchnia wewnętrzna 112,90 m2 Pokryty werandą 8,50 m2 Niepokryta weranda 36,20 m2 Istnieje więcej mieszkań dostępnych na sprzedaż w tym projekcie. Status: Plan wyłączenia