Dom 3 pokoi 180 m² Parekklisia, Cypr

Parekklisia, Cypr, Koinoteta Parekklesias
$944,372
$5,247/m²
;
In CRM: 58093
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 5.02.2026

Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    180 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    960 m²

Opis

Luksusowy dom na sprzeda ¿w Parekklisia w Limassol. Znajduje się w doskonałej i cichej lokalizacji Główne cechy Prywatny basen Podwójne szyby szklane Przepisy dotyczące klimatyzacji Master sypialnia en garnitur Duża powierzchnia Klasa energetyczna A Status: Plan wyłączenia Data zakończenia: 12- 14 miesięcy

Lokalizacja na mapie

Parekklisia, Cypr, Koinoteta Parekklesias