Mieszkanie 3 pokoi 148 m² Koinoteta Pyrgou Lemesou, Cypr

Cypr, Koinoteta Pyrgou Lemesou
$708,279
$4,786/m²
;
In CRM: 21727
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 5.02.2026

Cena za m²
    $4,786/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    148 m²

Opis

Mamy przyjemność ogłosić nasz nowo zakończony projekt renowacji w kompleksie. Położony w obszarze Pyrgos w odległości 2 minut spacerem od plaży projekt zawiera trzykrotnie odnowiony i urządzone unity z widokiem na morze. Wiele udogodnień znajduje się w odległości spaceru, takich jak restauracje, bary, hotele i St Raphael Marina.