2 bedroom apartment 72 m² Sveti Vlas, Bulgaria

Sveti Vlas, Bulgaria
$243,627
VAT
$3,384/m²
;
Last update: 20/05/2026

Price per m²
    $3,384/m²
  • Floor
    Floor
    4
  • Rooms
    Rooms
    3
  • Bedrooms
    Bedrooms
    2
  • Bathrooms
    Bathrooms
    1
  • Total area
    Total area
    72 m²

Building parameters

  • The year of construction
    The year of construction
    2015
  • Number of floors
    Number of floors
    4