Mieszkanie 3 pokoi 130 m² Dubaj, Emiraty Arabskie

Emiraty Arabskie, Dubaj
$1,43M
$10,997/m²
;
Data aktualizacji: 13.05.2026

Cena za m²
    $10,997/m²
  • Rooms:
    Rooms:
    3
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    130 m²
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    98 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    2029
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    35

Opis

Mieszkania Hilton z Widokiem na Morze w Dubai Maritime City

Dubai Maritime City szybko przekształca się w najbardziej prestiżowy półwysep miasta, łącząc bogate dziedzictwo morskie z futurystycznym planowaniem urbanistycznym. Ta wyjątkowa dzielnica oferuje styl życia wyznaczany rytmem morza, zapewniając mieszkańcom spokojną oazę, która jednocześnie pozostaje połączona z dynamiczną energią Dubaju. Jako wyspecjalizowane centrum doskonałości morskiej i luksusowego życia, obszar ten został zaprojektowany z myślą o maksymalnej prywatności oraz zapierających dech w piersiach widokach na horyzont.

Strategiczne położenie inwestycji sprawia, że najlepsze atrakcje Dubaju są zawsze w zasięgu ręki. Mieszkańcy mają łatwy dostęp do głównych arterii komunikacyjnych miasta, dzięki czemu luksusowe dzielnice handlowe i gastronomiczne Downtown Dubai znajdują się zaledwie 15 minut drogi. Bliskość Międzynarodowego Lotniska w Dubaju, oddalonego o około 20 minut, czyni tę lokalizację idealną dla osób często podróżujących. Dodatkowo historyczny urok Starego Dubaju oraz nowoczesny prestiż Jumeirah są dostępne w krótkiej odległości jazdy.