Kawalerka 37 m² Ras al-Chajma, Emiraty Arabskie

Emiraty Arabskie
$317,229
$8,574/m²
;
In CRM: 2194418
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 16.03.2026

Cena za m²
    $8,574/m²
  • Piętro
    Piętro
    5
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    37 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    2029
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    10

Opis

Wyndham Residences Al Marjan Island - markowe mieszkanie nad morzem w Ras Al Khaimah!

Wyndham Residences Al Marjan Island to markowy kompleks mieszkalny w Ras Al Khaimah, oferujący studia i apartamenty z obsługą hotelu. Projekt jest realizowany przez dewelopera Divine One Group wraz z międzynarodowym operatorem hotelowym Wyndham, jedną z największych marek w światowej branży hotelarskiej. Kompleks tworzy format obsługiwanych rezydencji, gdzie komfort życia, usługi hotelowe i potencjał inwestycyjny są łączone. Dla kupujących biorąc pod uwagę inwestycje nieruchomości w ZEA, takie apartamenty nad morzem od dewelopera może stać się opcją zakupu nieruchomości w rozwijającym się kierunku kurortu.

Wszystkie rezydencje są w pełni umeblowane i wyposażone w inteligentne systemy domu, nowoczesne urządzenia i wysokiej jakości wykończenia. Koncepcja usługowych rezydencji obejmuje komfort życia z poziomu usług hotelowych.

Infrastruktura kompleksu koncentruje się na odpoczynku, zdrowiu i komunikacji między mieszkańcami: